Witamy w Serwisie Gwarancji Ubezpieczeniowych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku,zapraszamy Państwa do podjęcia współpracy z Naszą firmą w zakresie gwarancji ubezpieczeniowych.Nasza firma specjalizuje się w przygotowaniu wniosków oraz wykonaniu wstępnych analiz. Współpracujemy ze wszystkimi firmami które mają w swojej ofercie gwarancje.

1 EuroGwarancje 2Wadialne i Kontraktowe 3 Gwarancje Celne 4 Gwarancje dla ARMiR

Analiza Firmy


Firma która stara się uzyskać gwarancje ubezpieczeniową lub limit, musi przejść żmudną procedurę. Każdy ubezpieczyciel posiada odrębną politykę udzielania gwarancji. Jednak najważniejsza ocena firmy dokonywana jest na podstawie danych finansowych. Dzięki tym danym można określić płynność finansową, wielkość majątku, wysokść zadłużenia itp. W przypadku oceny majątku można ustalić jakie zabezpieczenia będą brane pod uwagę. Należy też zwrócić uwagę na pozostałe czynniki które mają znaczący wpływ na ocenę, składają się na to informacje takie jak doświadczenie w wykonywaniu podobnych zadań oraz branża w której klient działa.

Nasza zespół wychodząc na przeciw potrzebą klientów przygotowało dla państwa skróconą analizę panstwa przedsiębiorstwa. Wystarczy przesłać do nas bieżace dokumenty finansowe które pozwolą nam określić wstępne szanse na pozyskanie pojedyńczych gwarancji lub limitów.